Лотомати

Космолот – клуб з великим вибором лотерейних терміналів на романтичну, фруктову, міфічну, казкову, веселу, пригодницьку й інші тематики. Користувачі можуть грати в платному та безкоштовному режимах, запускаючи розваги в браузері комп'ютерів, телефонів або планшетів.
Игровой автомат Crazy Monkey
Crazy Monkey
The Money Game
The Money Game
Игровой автомат Blackjack
Blackjack
Игровой автомат Starlight Kiss
Starlight Kiss
Игровой автомат Roaming Reels
Roaming Reels
Игровой автомат Neon Staxx
Neon Staxx
Игровой автомат Magicious
Magicious
Игровой автомат Loaded
Loaded
Игровой автомат King Chameleon
King Chameleon
Игровой автомат Fruit Warp
Fruit Warp
hot
Игровой автомат Fruit Shop Christmas Edition
Fruit Shop Christmas Edition
hot
Игровой автомат Dragon Lines
Dragon Lines
hot
Игровой автомат DJ Wild
DJ Wild
hot
Игровой автомат  Crystal Cash
Crystal Cash
hot
Игровой автомат Cash Cave
Cash Cave
Игровой автомат Arcader
Arcader
hot
Игровой автомат Diamond Chief
Diamond Chief
hot
m_mustangmoney_c785f
Mustang Money
Игровой автомат Grand Bazaar
Grand Bazaar
hot
Игровой автомат Jackpot3x3
Jackpot 3x3
hot
Игровой автомат Rock climber (Скалолаз)
Rock climber
hot
Игровой автомат Ultra Hot Deluxe (Ультра Хот Делюкс)
Ultra Hot Deluxe
hot
Игровой автомат Fruit Cocktail (Клубнички)
Fruit Cocktail
hot

Що таке лотомат

Електронна лотерея – це аналог звичайної лотереї, але гравцям не потрібно самостійно купувати квиток і стежити за збігом чисел. Розіграш квитка відбувається за допомогою спеціальних технічних засобів. Призова комбінація згенерована заздалегідь із використанням генератора випадкових чисел, тому ніхто не може впливати на чесність результатів. При кожному обертанні барабанів учасникам видається номер електронного лотерейного білета. На ньому вказується серія, назва, вартість і дані, що дозволяють визначити переможця. На відміну від телевізійної лотереї, сума виграшу демонструється як комбінація знаків на барабанах лотерейного автомата.

Принцип роботи

В основі онлайн-лотоматів – комп’ютерна система з продажу електронних квитків. Візуально лотерейний термінал виглядає як звичайний ігровий апарат. Кожна зіграна партія – це один лотерейний білет. Після розіграшу програма автоматично звіряє збіги та виплачує виграші. Призові опції у ВЛТ такі ж, як і в традиційних слотах. Виграти допоможуть символи Wild і Scatter зі спеціальними можливостями, free-обертання, респіни, множники, гра на подвоєння, бонусні раунди й інші опції.

Виробники лотоматів

Лотерейні термінали створюють багато відомих компаній. Особливою популярністю користуються моделі від:

  1. Новоматік: апарати присвячені фруктовій тематиці та характеризуються лаконічним оформленням. Користувачі можуть зіграти в Mega Joker, Spinning Fruits, Блискучі Самоцвіти й інші.
  2. Ігрософт: в основі сюжетів – життя в СРСР і російські народні казки. Серед гравців популярні Мавпочки, Кекс, Гараж, Resident та інші.
  3. Booongo: слот-машини характеризуються нестандартною побудовою ігрового поля та формуванням призових ланцюжків. Переконатися в цьому можна, зігравши в Wild 888, Vikings Gods Gold, Diego Fortune й інші.
  4. НетЕнт: використовує при розробці ігрових лотерейних автоматів новаторські технології, 3D-графіку, анімацію та аудіосупровід. У клубі доступні Gonzos Quest, Zombies, Острів Драконів, Дракула.
  5. Плейтек: більшість ігор створені за мотивами фільмів: Iron Man (кінокартина «Залізна людина»), Incredible Hulk («Неймовірний Халк»), Gladiator («Гладіатор»).

Усі ігри доступні в демо-версії, тому перед здійсненням реальних ставок можна потренуватися безкоштовно. Тестовий режим дозволить розібратися в правилах, підібрати індивідуальну тактику, що зменшить ризик невдачі, та набратися досвіду.

Джекпот
317988UAH
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: