Правила

Ігрові онлайн-зали Космолот дотримуються правил, які діють на території України. Це допомагає надавати клієнтам якісні послуги та налагодити взаємодію. На сайті вказані головні умови, з якими може ознайомиться кожен відвідувач ресурсу.

Надійність і безпека клієнтів клубу

Одна з важливих дій на сайті закладу Космолот – реєстрація, яка передбачає передачу особистих даних. Адміністрація клубу гарантує, що всі персональні дані клієнтів зберігаються та обробляються тільки його працівниками. Інформація захищається від витоку та не передається третім особам. Користувач також не повинен розголошувати інформацію про особисту сторінку, ігровий рахунок і т.д. У такому разі його приватність не гарантується. Ба більше, такі клієнти можуть бути позбавлені виграшів і навіть акаунтів.

Повернення програних коштів

Кожен зареєстрований клієнт, який грає на гроші, може повернути частину програного. У правилах вказані умови, які потрібно для цього виконати. Серед головних: наявність мінімум одного успішного депозиту за тиждень, повернення 10% від програного за останні 7 днів, поповнення рахунку в розмірі 100% від суми повернення. Ці гроші будуть з вейджером х10, існують також максимальні ліміти виплат і додаткові умови.

Бонусна система

Космолот розробив програму лояльності, в межах якої можна отримувати заохочення таких видів:
  • Грошовий бонус. Він нараховується тільки після внесення депозиту та вимагає відігравання з урахуванням вейджера. Для кожного конкретного випадку вказується цей показник, а також додаткові правила. За допомогою таких засобів можна робити ставки в різних іграх.
  • Фріспіни. Це безкоштовні обертання для використання в ігрових автоматах. Адміністрація надасть список ігор, для яких нараховуються безкоштовні обертання. У разі виграшу теж буде діяти вейджер.
Одні бонуси можна виводити, інші – ні. У першому випадку вони нараховуються після виконання умов відігравання. У другому – використовуються тільки для ігрового процесу, але не виводяться.

Відповідальність за зловживання бонусами

Політика онлайн-клубу Космолот не допускає шахрайських або неправомірними дій з боку клієнтів. Компанія може періодично переглядати активність гравців, пов'язану з отриманням, активацією та використанням бонусів. Не заохочуються наміри користувачів просто відіграти бонус, отримати гроші та завершити на цьому свою активність у клубі. Одна з найвідоміших стратегій відігравання й обману ігрового залу – різкі зміни ставок при використанні призових коштів. Якщо користувач активно застосовує подібні стратегії, він буде запідозрений у зловживанні бонусами. До таких клієнтів клуб застосовує обмежувальні дії, видаляючи бонуси, блокуючи акаунти і т.д.
Джекпот
317988UAH
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: