Гральні автомати Yggdrasil

Виробник ігрового софту Yggdrasil працює з 2013 року, але встиг стати популярним і отримати нагороди на різних конкурсах. Ліцензія на діяльність компанії видана на Мальті. Там, а також на Гібралтарі, розміщені її офіси.

Игровой автомат Legend of the White Snake Lady
Legend of the White Snake Lady
Игровой автомат King For a Day
King For a Day
Игровой автомат Holiday Cash
Holiday Cash
Игровой автомат Golden Fishtank
Golden Fishtank
Игровой автомат Fruitoids
Fruitoids
Игровой автомат Crazy Monkey
Crazy Monkey
Игровой автомат Nirvana
Nirvana
Игровой автомат Joker Millions
Joker Millions
Игровой автомат Incinerator
Incinerator
hot
Doubles
hot
Игровой автомат Cyrus the Virus
Cyrus the Virus
hot
Игровой автомат Chibeasties
Chibeasties
hot
Игровой автомат Cazino Zeppelin
Cazino Zeppelin
hot
Игровой автомат Seasons
Seasons
hot
Игровой автомат The Dark Joker Rizes
The Dark Joker Rizes
hot
Jokerizer
hot

Назва шведського бренду походить від скандинавського міфу про дерево, крона якого слугували дахом для всіляких істот. Воно зображено на логотипі, самі ж розробки вражають оригінальними темами та вигаданими персонажами. Ігрові автомати Іггдрасіль характеризуються високою якістю графіки. Портфоліо бренда містить ігри різних категорій, при цьому увага акцентується на поєднанні яскравого сучасного дизайну та призових можливостей. Грати в Yggdrasil пропонується на гроші та безкоштовно, доступна мобільна версія.

Особливості розробок компанії

Іггдрасіль слоти – основний напрямок діяльності компанії. Також випускаються лотереї, 3D-кено, скретч-карти, ігри з джекпотами. Загальні характеристики для різних категорій розробок такі:

  • різноманітність тем. Тут навіть фруктові автомати з джокерами мають нестандартні інтерфейси та сучасну анімацію символів. Особливо оригінальні – ігри на тему казок, міфів і вигаданих тварин;
  • зручні ненав’язливі інтерфейси. Гральні апарати Yggdrasil оснащені практично непомітними панелями управління, які розміщені під ігровими полями. Налаштування багатьох параметрів (звук, автогра і т.д.) можливе натисканням декількох кнопок;
  • розширені можливості звичних спецсимволів. Вайлд може «заморожуватися», розширюватися, вибухати і т.д. Скаттер нерідко приносить виплати й активує раунди з бонусними фріспінами;
  • тризначні виграшні коефіцієнти. У Іггдрасіль грати онлайн можна і для того, щоб поборотися за прогресивний джекпот. У деяких моделях передбачена і така опція.

Огляд популярних слотів Yggdrasil

Демо-слотів у цього виробника багато. Фактично кожну гру можна тестувати, тільки виграші будуть умовними, а опція розіграшу накопичувального джекпоту недоступна. Серед найцікавіших Іггдрасіль ігор:

  1. The Dark Joker Rizes. Слот на фруктову тему зі справжнім джокером має незвичайну анімацію у вигляді вогненних символів, дає до 6 000 кредитів як максимальний фіксований приз. Також доступний прогресивний джекпот – основна перевага ігрового автомата.
  2. Beauty & The Beast. Головна особливість – тематика та її реалізація. Гра створена за мотивами однойменної казки, тому в бонусному раунді з’являються деякі її персонажі, які виконують призові дії.
  3. Winterberries – цікава гра про зимові ягоди з дуже реалістичними символами, додатковими множниками ставки та раундом фріспінів.

У слоти Yggdrasil грати безкоштовно з мобільних пристроїв можна без реєстрації. Вам доступні різні категорії ігор з незмінно якісною графікою, цікавими символами та призовими опціями. Ознайомитись з демо ігрових апаратів можна без реєстрації.

Джекпот
317988UAH
Реєстрація за 10 секунд!
Зареєструватися
або використовуйте: